23 stycznia 2020

Zima z Kompasem!

W sobotę (18.01.) w Chełmży odbyła XXIX Zima z Kompasem, czyli pierwsze w tym roku InO.
Naszą drużynę reprezentowało 6 zespołów.

Na początku odbyło się podsumowanie Pucharu Województwa 2019. W każdej kategorii nagradzane dyplomami było pierwsze 6 miejsc, natomiast zwycięzca w swojej kategorii otrzymywał piękny puchar. Co zdobyli nasi harcerze? tego dowiecie się z posta powyżej, w którym zawarte jest podsumowanie startów w InO w ciągu całego roku. Następnie rozpoczęła się część właściwa imprezy, czyli wyjście w teren. Wszystkie punktu kontrolne znajdowały w Chełmży, lecz trasa wiodła nas przez różne tereny, w tym podmokłe czy pola. Przykładowo w kategorii dh. Bartka czy dh. Mateusza  zespoły zostały wywiezione za Jezioro Chełmżyńskie i musieli oni wrócić do miasta. Mieli również bardzo ciekawe zadanie z orientacji precyzyjnej, w trakcie którego zbierali punkty umieszczone na działce jednego z organizatorów:) Czas na wyniki! Druh Maciej Mróz oraz druh Antoni Dąbrowski zajęli drugie miejsce w kategorii TT.

Tak oto zakończyliśmy sezon InO 2019 i zaczęliśmy kolejny rok InO. Liczymy na to, że w takich składach (a może większych) będziemy częściej się spotykać na Imprezach na Orientacje :).