22 stycznia 2020

Podsumowanie roku 2019 w Marszach na Orientację

Podsumowanie roku 2019 InO

Zgodnie z tradycją prezentujemy podsumowanie udziału harcerzy naszej drużyny w Imprezach na Orientację. Od stycznia 2019 roku braliśmy udział w trzynastu imprezach, w co wliczają się jedna impreza długodystansowa, jedna impreza biegowa i cztery imprezy rangi ogólnopolskiej.

Na podium stanęliśmy łącznie 20 razy;
zajmując miejsce trzecie dokładnie 7 razy,
miejsce drugie 5 razy,
pierwsze miejsce 8 razy!

Dodatkowo:
Puchar Grudziądza 2019

Najlepszy wynik w kategorii TM uzyskał Antoni Dąbrowski, który zajął II miejsce, a Maciej Mróz miejsce III! Niedaleko podium załapał się dh. Kacper stroński, uzyskując miejsce V. W kategorii TJ złoto wywalczył dh. Mateusz Majorkiewicz, natomiast brąz w kategorii TS należy do dh. Bartka.

Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2019
W kategorii TM najwyżej uplasował się dh. Maciej Mróz, zdobywając II miejsce. Niedaleko za nim w rankingu znaleźli się dh. Antoni Dąbrowski z miejscem V oraz dh. Kacper Stroński z miejsce VI! W kategorii juniorów dh. Mateusz Majorkiewicz wywalczył II miejsce, natomiast w kategorii seniorów dh. Bartek  zdobył miejsce VI.

Puchar Polski Młodzieży 2019

W tym roku dwóm reprezentantom naszej drużyny udało się zdobyć bardzo dobre miejsce w klasyfikacji Pucharu Polski Młodzieży.  Rywalizując, sporo podróżowali, gdyż najdalsza impreza w której brali udział miała  miejsce w Puszczy Bukowej pod Szczecinem. Nie przedłużając, z dumą informujemy Was że dh. Maciej Mróz oraz dh. Kacper Stroński zajęli IV miejsce w Puchar Polski Młodzieży 2019 w Marszach na Orientację!

Miniony sezon możemy zaliczyć do udanych. Niestety wspólnie wzięliśmy udział w mniejszej ilości imprez względem roku 2018, liczba trzynastu imprez zawiera również imprezy, na które udali się nasi harcerze w prywatnym zakresie, a które wpłynęły na ich miejsce w Pucharach. Mniejsza ilość wspólnych imprez wynikała głównie z problemów natury logistycznej, jednak w tym roku mamy pewne pomysły jak je rozwiązać. Mniejsza liczba zdobytych miejsc na podium, wynika głównie z tego, że dla większości harcerzy był to pierwszy rok w nowej kategorii wiekowej (mimo to udało im się zająć podium w Pucharach!) Pozytywnym zaskoczeniem było zdobycie IV miejsce w PPM 2019. Wszystkim zwycięzcom i zdobywcom pucharów, medali i dyplomów bardzo, bardzo serdecznie gratulujemy! Wszystkim harcerkom i harcerzom reprezentującym naszą drużynę bardzo dziękujemy za zaangażowanie, serdecznie gratulujemy każdego sukcesu i życzymy wielu przygód na trasach w roku 2020.